من از جمعیتی هستم که وقتی چیزی که “در” است برای بسیاری از ما بد به نظر می رسد (IMHO) احساس ناامیدی می کند. بسیاری از دوستانم با من هستند و فکر می کنند “صبر کنید، حالا که شلوار جین تنگ “کمتر جذاب” است، واقعاً چه شلواری باید بپوشیم؟ (البته شایعه شده که کاپری های لاغر برمیگردن خانم ها!!! با تشکر از مگان هری و مگان!). در حالی که من می توانم با چشمانم که در حال خواندن اینترنت هستم ببینم که شلوار جین گشاد بابایی پوشیده است، اما مطمئن نیستم که باید باشد. بگذارید خیلی واضح بگویم: YOU DO YOU (بدیهی است). و من آتنا کالدرون را می بینم که به خوبی از ترند شلوار جین گشاد خارج شده است، اما وقتی در اکثر آنها هستم این احساس را ندارم. بنابراین من قصد داشتم که منتظر این یکی باشم و درگیر نباشم، لباس ورزشی مورد علاقه ام را بپوشم و تا سال 2025 از خانه بیرون نروم. شلوار جین جدید و من خوشحالم که بگویم برخی از این شلوارها هم “در” هستند و هم خوب به نظر می رسند. مادران هنوز آن را فهمیدند (???)

بالا | شلوار جین | کیف پول (مشابه) | چکمه

این شلوار جین واقعا ناز هستند. برش و پهنای زنگ بسیار سرگرم کننده است و قسمت پایین فرسوده آن را در سال 2024 حفظ می کند. آنها هنوز هم در فاق و بالای ران قرار دارند که به فریم شما شکل کمی می دهد. کمر بسیار کششی است، FYI 🙂

ژاکت | شلوار جین | چکمه

تیم بسیار جوان‌تر من (که بیشتر از من لباس‌های شیک‌تر و باحال‌تر می‌پوشند) این شلوار جین را دوست داشتند و من قبول کردم که برای «لاغر» نبودن، بسیار خوب به نظر می‌رسند. آنها ارتفاع متوسطی دارند (نه دیوانه وار بالا) و دور کمر مقدار مناسبی از انقباض و راحتی است. آنها شکل خود را به خوبی حفظ می کنند و شستشو رنگ عالی است. من دوست دارم آنها را با پاشنه کوچک بپوشم در مقابل کفش های متقاطع درشت (که می دانم در آن وجود دارد، اما باز هم چیز من نیست). BTW آن ژاکت بسیار بامزه است و برش بسیار زیبایی دارد – برش خورده است، به شکلی عالی از ناحیه کمر وارد می شود، آستینش افتاده است، و زیبا و سبک وزن است.

READ  ده فضای داخلی اتاق زیر شیروانی شهر نیویورک که استفاده خلاقانه ای از فضای باز دارند

ژاکت | تی شرت | شلوار جین | چکمه

در اینجا یک عکس دیگر از این Madewells که به تازگی راه اندازی شده است. آنها یک دسته جین جدید دارند و از من می خواستند آنها را امتحان کنم. FYI من هرگز چیزی را که دوست ندارم بر روی خودم پست نمی‌کنم، حتی اگر فوق‌العاده زیبا باشد، و بله حتی اگر برای تبلیغ یک برند به من پول می‌دهند. اگر در آن احساس خوبی نداشته باشم، به فروشگاه برمی گردم و چیزی را پیدا می کنم که در آن احساس خوبی دارم.

برش جدید مورد علاقه من

جلیقه جین | تی شرت | شلوار جین | چکمه

من از طرفداران گسترده جین کالی از Madewell بودم (و هنوز هم هستم). و اینها برش جدید آنهاست که دارای برش و کشش بسیار مشابه است، اما با یک برش کوچک در پایین (بنابراین می توان ادعا کرد که یک شلوار جین لاغر نیست). همه این برش های جدید خیلی خوب هستند – من با آنها احساس بسیار خوبی دارم و آنها در حال لاغری از طریق ساق پا هستند (که شلوار جین نازک خیلی خوب انجام داد) اما آنها بریده شده و به یک زنگ در پایین کشیده می شوند و بنابراین به آن حالت مدرن تری می دهند. شکل. من این جفت را برای شراکت گرفتم و سپس جین سبک‌تر را خریدم زیرا فکر می‌کنم اینها را زیاد بپوشم. باز هم، آن‌ها کمر انقباض/راحتی خوبی دارند که بدون ایجاد ناراحتی صاف می‌شود (مثل Levis که کشش ندارند و نمی‌توانید واقعاً در آنها بنشینید).

زیباترین پیراهن جین

لباس جین | گرفتگی (مشابه)

READ  17 کار DIY فوق العاده جالب و هک IKEA که خانه شما را فوق العاده خاص می کند (همه سطوح خوش آمدید)

همه من عاشق لباس های مجلسی گشادم هستم، اما این یکی (که ضخیم تر است اما نه ضخیم تر یا خیلی داغ است) خیلی بامزه است. این قطعا “پرتاب و حرفه ای به نظر می رسد / بلافاصله در حالی که هنوز هم راحت است.” این برش واقعا شبیه پیراهن مردانه است (کناره ها بالا می آیند و آستین ها پایین می آیند).

لباس جین | کیف پول | گرفتگی (مشابه)

من این پاپوش ها را با این لباس برای شراکت Madewell پوشیدم، اما فکر می کنم احتمالاً آن را با کفش های کتانی یا چیزی کمی ظریف تر بپوشم (مانند چکمه های پاشنه بچه گربه ام). و شما بچه ها بهتر است فوراً از این اسکرین شات بگیرید – این ممکن است اولین پاهای برنزه نشده باشد که من در اینجا نشان داده ام (اگرچه TBH هنوز از 4 روز قبل کمی در آن وجود داشت). غوطه ور شدن روزانه من در سرما واقعاً با اعتیاد هفتگی اسپری/خود برنزه شدن من درگیر شده است (این را روی سنگ قبرم بنویسید). این یک چالش بزرگ زندگی است که در حال حاضر سعی می کنم بر آن غلبه کنم!

پیراهن | کیف پول | شلوار جین | صندل

این شلوار جین جدید، باحال، از The Great، و دارای سفید کننده های ساییده شده و ته دکمه عالی هستند. هذیان اما من آنها را دوست دارم. بالاترین برای فصل بهار بسیار مناسب است – تقریباً وزن گرمکن، اما کمی سبک تر.

بلوز | کیف پول | شلوار جین | چکمه

اینها هستند شلوار معروف کولت در جین از Anthropologie که در میلیون ها شستشو و رنگ وجود دارد (و چندین نفر در زندگی من به من گفته اند که آنها همیشه شلوار جین مورد علاقه آنها هستند). من اکنون تبلیغات تبلیغاتی را دریافت کرده‌ام و می‌توانم دلیل شماره 1 محبوبیت آنها را به شما بگویم – جیب‌های مربعی جلو واقعاً جذاب هستند. همچنین، اون بلوز خیلی ناز است

READ  اینها 10 نمایش برتر EHD سال 2022 هستند (به گفته شما!)

ژاکت | شلوار جین | چکمه

منظور من این است که، این یک برنده آشکار در اینجا است، و فاق من موافق است (جای زیاد – حتی می توانید در این شلوار بنشینید!!). سال گذشته برای عرضه فرش‌های ما، من در آن ولخرجی کردم نسخه اصلی از اینها (که باید اعتبار، از نیلی لوتان، شلوار معروف شون باورنکردنی است و من آنها را در پنبه آبی و خاکی نیز دارم). اما فکر نمی کنم حتی آنها را در وبلاگ قرار دهم زیرا بسیار گران هستند. بنابراین، ما مشتاقانه منتظر یک نسخه مقرون به صرفه تر هستیم، اینها خوب هستند و همه خوب نیستند. BTW Kaitlin دوست دارد این شلوار جین Everlane این شلوارهای Anthropologie خیلی خوب هستند. به نوعی شکل پاپیون هنوز هم جذاب است زیرا هنوز شکلی دارد (نه فقط گشاد) و با تناسبات بازی می کند.

و ما به آنجا می رویم 🙂 مورد علاقه من جدید برش داده شده/لگد کردن، جدید من شلوار جین بشکه ای با قیمت مناسب تر، و فوق العاده راحت و باحال (و شاید نه به آن چاپلوس) شلوار جین پایین فرسوده.

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید