من کمدهای اتاق خوابمان را برای طولانی ترین زمان کنار گذاشتم (علاوه بر مال خودم، lol). این فقط در هنگام بازسازی اولویت ندارد و نمی‌دانستم که آیا می‌خواهیم یک سیستم کامل انجام دهیم یا فقط یک میله و یک قفسه، یک کمد، بله‌بله، بنابراین از تصمیم خود منصرف شدم. اما در حال تبدیل شدن به یک مشکل واقعی بود (همانطور که در زیر خواهید دید). جمله مورد علاقه ام را که از یکی از شما دزدیدم، به خاطر دارید، “بدون سیستم ها هرج و مرج وجود دارد”؟ سال گذشته هنگامی که Pottery Barn سیستم های کمد خود را راه اندازی کرد (آنها آن را بازگرداندند همه چیز را نگه دارید که من آن را دوست داشتم)، که به طور خاص برای دسترسی‌ها طراحی شده بود، دستم را دراز کردم (!!) و از آنها خواستم در کمد Birdie و مهمان ما شریک شوم. سیستم‌های آن‌ها ساده‌تر، در عین حال مرتفع‌تر و قابل تشخیص، سفارش و نصب آسان‌تر به نظر می‌رسند. خواهید دید 🙂 پس بیایید دوباره به جایی که هستیم نگاه کنیم، اتاق پرنده چگونه به نظر می رسد و می توانید وحشت “قبل” را ببینید.

عکس توسط کیتلین سبز | از: اتاق خواب پرنده آشکار!! طراحی با (نه برای) بچه هایتان، و اینکه چگونه این اتاق را با رنگ منفجر کردیم

بدیهی است که اتاق پرنده پر از رنگ است و بدون کمد در اینجا (که اگر انگیزه داشتیم می توانستیم جایی اضافه کنیم) می خواستیم کمد او همه لباس هایش را در خود جای دهد. او 8 ساله است، 15 ساله است، و به دنبال پولک دوزی است، اما هنوز به لباس نپرداخته است.

عکس توسط کیتلین سبز | از: اتاق کاغذ دیواری پرنده + بعدی

کمد دارای دو در قدیمی بود که به رنگ SW سال رنگ شده بود (بطرف بالا!)، و آنها بسیار شیرین بودند. اما داخل خالی بود و به سرعت به جایی نمی رسید.

این کاملاً نمایش ترسناک بود. ما این دو سیستم کشوی فلزی را از Facebook Marketplace پیدا کرده بودیم (که هنوز هم برای لوازم صنایع دستی بسیار کاربردی هستند) و یک میله لباس زیبا که او قبلاً از آن بیرون آمده بود (او دیگر لباس های شاهزاده خانم را دوست ندارد … البته همه دوستانش تمام شده اند و ساعت ها لباس پوشیده بازی می کنند). پس خالیش کردیم…

READ  مانند یک طراح تزئین کنید – 20 ترکیب مبلمان/دکور غیرمنتظره انتخاب شده از فروش دیل کار لولو و جورجیا

یک چیز را باید به خاطر بسپارید – در سمت چپ، یک در مخفی به اتاق چارلی وجود دارد – چیزی که آنها برایش التماس می کردند، اما همانطور که بسیاری از شما اشاره کردید ثابت شده است که وقتی دوستانشان به پایان می رسند (و بیشتر دوست داشتنی) یکدیگر را مسخره می کنند. ما نیازی به آن نداشتیم، اما وقتی بچه‌ها را جابه‌جا می‌کنید، قول چیزهای عجیب و غریب می‌دهید تا ترس از جدید بودن را کاهش دهید، بنابراین به آنها قول دادیم یک در مخفی بین اتاق‌هایشان بگذاریم. این همه برای این است که بگوییم ما نمی‌توانستیم کمد را در سمت چپ قرار دهیم وگرنه دسترسی به درب را مسدود می‌کند.

اندازه گیری کردم و پیدا کردم موقعیت مناسب برای ما – چهار کشو در سمت راست، دو میله آویز در سمت چپ و قفسه ها. اما آنها، البته، اساساً هر پیکربندی را دارند که می توانید تصور کنید یا نیاز داشته باشید. بنابراین اگر یک کابینت بسته، انبار کفش، قفسه های بیشتر، میله ها در ارتفاع های مختلف و غیره می خواهید، آن را دارند. همه چیز خیلی زیبا و سفارشی به نظر می رسد.

دیو، مرد خوش دست ما، 3 ساعت طول کشید تا نصب شود تا اینکه متوجه شدیم که قرار دادن آن در مرکز، که از او خواسته بودم انجام دهد، به این معنی بود که کشوها نمی توانند کاملاً بدون برخورد به لبه در باز شوند (به دلیل درب. به دلیل دیوار نمی تواند به طور کامل باز شود). بنابراین مجبور شد برگردد و آن را جدا کند و به معنای واقعی کلمه 2 اینچی حرکت دهد. این تقصیر ما بود، فقط می خواستم آن را برای شما پرچم گذاری کنم.

کمد جدید – کاملا شیک

سیستم کمد | سبدهای بافته شده | چوب لباسی نمدی | آویز دامن | چکمه های باران جین | چکمه های نقره ای (مشابه) | چکمه های طلا | Crocs بنفش

معلوم شد خیلی ناز است! و در نهایت داشتن سازمان به شدت مبارزه صبحگاهی یا قبل از ورزش ما را کاهش می‌دهد (سبدی در بالا برای همه چیزهای شنا و برای همه چیزها – بله، او در انجام یک تیم تشویقی رقابتی است و او آن را دوست دارد). کشوی بالا جوراب و لباس زیر است، سپس تاپ، پایین و در قسمت پایین فصلی است. من از طرفداران بزرگ یک کمد در کمد هستم، و ادغام آن به این شکل فوق العاده است. و در اینجا یک ویدیو از کل تغییر شکل است (فقط منتظر بمانید تا تبلیغ پخش شود!)…

READ  AIM Architecture راه پله ای شبیه به سرسره به فروشگاه شانگهای در پارک اضافه می کند

او می‌تواند به اکثر لباس‌هایش برسد، زیرا ما خاص‌ترین لباس‌ها یا لباس‌ها را در بالا قرار می‌دهیم. قفسه‌ها برای کتاب‌ها، زیورآلات و سایر وسایل کودک که اتاق را شلوغ می‌کنند عالی هستند. و اگر نگران فضای مرده سمت راست هستید بدانید که پر از اسکوئیشمالو است 🙂

شکست سریع گوش ماهی

ماه‌ها پیش ایده جالبی برای قرار دادن یک گوش ماهی “قالب سازی تاج” داشتم. من را بسیار آزار می دهد که این اتاق انتقال بهتری از کاغذ دیواری به سقف دیوار خشک ندارد – ما یا به قالب گیری یا پانل سقف نیاز داریم. پس پیدا کردم این حاشیه اسکالوپ چسبیده در Etsy بسیار ارزان است و به اندازه کافی برای دور زدن سقف سفارش داده شده است. عالی!

نه تنها FOREVER طول کشید تا فقط یک کاغذ تمیز و صاف داشته باشید (هر کدام 4 تا 5 دقیقه)، بلکه می‌توانید کاغذ دیواری زیر آن را واقعاً به راحتی ببینید و بسیار گنگ به نظر می‌رسید. خیالم راحت شد، چون واقعاً، این احتمالاً 2 روز به من یا شخص دیگری طول می‌کشد، و برای اینکه آن ژانکی به نظر برسد، یک لحظه واقعی “شوخی با ما” بود.

DIY PIVOT!

در حالی که کمد کاملاً عالی بود، من روی برچسب های غیرقابل برگشتی به ارزش 120 دلار نشسته بودم و به چهار کشوی افقی سفید صاف در سطح چشم خیره شدم. بدیهی است که بازی با این کشوها بسیار ساده تر از کل محیط سقف است. BTW این برچسب‌ها در میلیون‌ها رنگ (و چند اندازه) وجود دارند و من بسیار هیجان‌زده بودم که از زرد در اتاق او استفاده کنم، زیرا این رنگ از کاغذ دیواری است که هنوز واقعاً آن را در آغوش نگرفته‌ایم و هر دو دوست داریم. من سخت فکر کردم (و هنوز هم دارم) در مورد رنگ کردن سقف به رنگ زرد (چقدر خوشحالم!!) اما منتظر تایید درونی (از خودم) بودم که این حرکت درستی است. در همین حال، این استیکرها در اینجا کار را انجام می دهند.

READ  هشت حمام مینیمالیستی با فضای داخلی آرام

سطل های بافته شده زیبا از Pottery Barn هستند و من چوب لباسی بچه را از آمازون خریدم (رخت آویز دامن و چوب لباسی معمولی).

تنها چیزی که از دست می دهد مکانی است برای قرار دادن تاپ تخیلی خود که التماس می کند آن را بپوشد (من سازش کردم و به او اجازه دادم با پول خودش چند سوتین ورزشی بخرد تا برای تشویق بپوشد – چه خبر است؟). و عمدتاً من چند سال اخیر داشتن یک دختر کوچک را می پذیرم زیرا این دختر بسیار سرگرم کننده خواهد بود (که من نیز در مورد آن بسیار هیجان زده هستم – با فرض اینکه او همچنان بخواهد با من معاشرت کند). در حال حاضر، من و او هر دو کمد لباس او را دوست داریم و برایان (که لباس های خود را برای صبح می چیند) می تواند از غر زدن برای یافتن بهترین شلوار پشمی خود دست بکشد.

منابع کمد/خواب:
کاغذ دیواری: شوماخر
فرش: استارک
رنگ درب: SW 6239 رو به بالا
رنگ تراش: SW 7006 Extra White

سیستم کمد: انبار سفال
برش برچسب گوش ماهی: Etsy
سبدهای بافته شده: انبار سفال

*طراحی و طراحی توسط امیلی هندرسون (من!)
**عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید