هیچ چیز به اندازه لوازم التحریر و لوازم کاغذی ژاپنی کاوایی نیست هیتوتوکی آخرین پیشنهاد برای کینگ جیم گواه آن است این برند لوازم التحریر اخیرا راه اندازی شده است کافهمجموعه ای از استیکرهای لایه برداری و چسباندن فیلم PET که توسط هنرمند ژاپنی طراحی شده است اسمانیم که شبیه پالت های آرایش هستند. مواد فیلم شفاف استیکرها نیز برای لایه بندی ایده آل است و تجربه آرایش را بیشتر می کند. تنوع شکل‌ها، رنگ‌های یکدست، الگوهای بازیگوش، و فویل‌کوبی با الهام از آثار هنری خود Smanim امکان پیکربندی‌های بی‌پایانی را فراهم می‌کند، چه از برچسب‌ها برای مجله‌ها، برنامه‌ریزها، دفترچه‌ها، بسته‌بندی هدیه یا فقط یادداشت‌های روزمره استفاده کنید.

پالت برچسب روی آثار هنری نقاشی شده

سه پالت برچسب روی یک سینی

پنج “پالت” شامل اشکال مختلف – گرد، مربع، دایره، میله و مثلث – و چهار رنگ برای هر پیکربندی وجود دارد که در مجموع 20 محصول را در مجموعه Coffret ایجاد می کند. هر مورد شامل 4-6 طرح با هشت برچسب در هر طرح است. با همه راه های سرگرم کننده ای که می توانید لایه بندی کنید و از استیکرها استفاده کنید، سوال اینجا نیست کجا می توانم آنها را اعمال کنم؟ این است چند بخرم؟!

با دست جدا کردن برچسب از یک پالت

دست در حال کندن یک برچسب

چسباندن دست روی دفترچه یادداشت

انتشار باز یک مجله

دو کادو بسته بندی شده با برچسب روی آنها

قاب گوشی با برچسب

دو یادداشت با برچسب روی آنها

پالت برچسب در بالای پس زمینه نقاشی شده

پالت برچسب در بالای پس زمینه نقاشی شده

پالت برچسب در بالای پس زمینه نقاشی شده

پالت برچسب در بالای پس زمینه نقاشی شده

پالت برچسب در بالای پس زمینه نقاشی شده

پنج پالت برچسب

سه پالت علامت گذاری شده در کنار سنگ ها

پنج پالت برچسب شناور در هوا

برای خرید استیکر از مجموعه Coffret به ادامه مطلب مراجعه کنید tokyopenshop.com.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید