به عنوان یک رقصنده سابق، سبک داخلی و طراح محصول کالین کینگ قدرت سکون را درک می کند. این آگاهی است که او از زمانی که به قلمرو فضای داخلی نقل مکان کرده است، در تمرین خود به ارمغان می آورد. کالین با همکاری با چندین شرکت طراحی که در آن ها بر تولید محتوا و کارگردانی هنری نظارت داشت، بیشتر و بیشتر کنجکاو شد که چگونه داستان سرایی بصری را از طریق چیدمان اشیاء اجرا و ضبط کند. این تجربه باعث شد که او به گوشه های فراموش شده خانه قولی ناگفته بدهد که آنها را به چیزی درخور توجه تبدیل کند.

کالین به‌عنوان یک استایلیست برای بسیاری از برندها و نشریات پیشرو، یکی از همکاران دائمی آن است خلاصه معماری، تی، آرک، و رام مجلات او به طور منظم با West Elm، Anthropologie، Zara Home، Crate & Barrel، و Roman and Williams Guild همکاری می کند و خطوط تولید خود را با Beni Rugs و MENU دارد که تعداد بیشتری در دست ساخت است. کالین اخیراً به‌عنوان مدیر کل هنری بنی روگز انتخاب شد و همچنان به گسترش فعالیت‌های خود برای طراحی محصول، طراحی داخلی مشتری خصوصی، طراحی نمایشگاه و کارگردانی خلاقانه ادامه می‌دهد و زیبایی‌شناسی امضای خود را در سراسر صنعت گسترش می‌دهد.

جلد کتاب با فضای نشیمن شیک و کلمات ARRANGING THINGS

این ماه کالین عنوان دیگری را به لیست اضافه می کند: نویسنده. ترتیب دادن چیزهاکه توسط Rizzoli منتشر شده است، روند بصری و شخصی خود را در ارتقاء فضاها به اشتراک می گذارد. از طریق مجموعه ای از حکایت ها و مقالات تصویری که با آنها نوشته شده است شکل می گیرد خلاصه معماری سام کوکران و پیشگفتار رابین استندفر از رومن و ویلیامز. سازماندهی شده بر اساس موضوع، ترتیب دادن چیزها از طریق به نمایش گذاشتن آثارش برای برندها و نشریات خانگی، طراحی نصب و حتی خانه خود، بینش هایی را در مورد رویکرد کالین به سبک طراحی ارائه می دهد.

READ  10 پست برتر فناوری در سال 2022

ترتیب دادن چیزها کالین در مورد نگاه کردن به اشیا به روشی غیرمنتظره و تشویق دیگران به دیدن آنها فراتر از استفاده روزمره است. “چه یک کاسه، یک شمع، یک شاخه از حیاط شما، من از خوانندگان می خواهم که این اشیاء ساده را بالا ببرند تا نقاشی های پیچیده ای ایجاد کنند که شادی را به خانه آنها بیاورند.”

این هفته، کالین کینگ به ما می پیوندد جمعه پنج!

فضای داخلی کم نور پر از مبلمان و آثار هنری با مردی با پوست روشن که نزدیک پنجره ایستاده و به دور نگاه می کند

کالین کینگ \ عکس: William Jess Laird

مردی به دور از دوربین در حال چیدن فضای سبز بزرگ در بازار گل است

عکس: کالین کینگ

1. گل + بازار گل

وجود عناصر طبیعت در اطراف من در خانه بسیار مهم است. چه من در حال طراحی یک شاخه باشم یا فقط گل و شاخه های تازه برای خانه خود تهیه کنم، همیشه به بازار گل در خیابان 28 باز می گردم. مکان مورد علاقه من عمده فروشی گل خیابان 28 است – پرساود و تیمش در آنجا بسیار مراقب من هستند و همیشه بهترین انتخاب را دارند.

یک شاخه بزرگ در اتاق نشیمن من وجود دارد که معمولاً 8 تا 10 فوت ارتفاع دارد. من از دوست خوبم الکس کرودر، بنیانگذار Field Studies Flora، و تیم جستجوگر او دعوت کردم تا به من کمک کنند تا شاخه های منحصر به فردی از این مقیاس را تهیه کنم. تصمیم گرفتم به جای درخت با یک شاخه بروم تا بتوانم هر چند ماه یکبار آن را عوض کنم و پوسیدگی را تماشا کنم که الهام زیادی به من می دهد. گل‌ها و طبیعت به هر فضایی بافت، رنگ، لطافت، زندگی و الهام بخش می‌دهند.

کیوسک مجلات خیابانی

عکس: کالین کینگ

2. چاپ کنید

من عاشق همه چیز چاپی هستم. چه خرج بیش از حد در مجلات کاسا، رد کردن قفسه‌های استرند، نوشتن یادداشت‌ها روی لوازم التحریر، یا خواندن جدیدترین مجموعه کتاب‌هایم، هیچ چیز را بیشتر از در دست گرفتن چیزی لمسی و ملموس دوست دارم. من همیشه در حال جمع آوری آخرین شماره های آن هستم آگهی، مجله قوس، دنیای داخلی، و آپارتمانو. من دوست دارم به طراحی و استایل از دید دیگران نگاه کنم، از این طریق چیزهای زیادی یاد می گیرم. هر زمان که به سفر می‌روم، همیشه در جستجوی کتاب‌های چاپ نشده یا یافته‌های مبهم با جلدهای جالب برای مجموعه شخصی خودم و سبک کردن هستم. کتاب همیشه یک وسیله مورد علاقه است. من این لوازم التحریر زیبا را دارم که دوست دارم از آن برای ارسال تشکر و یادداشت های خودجوش برای مشتریان و آشنایان استفاده کنم. و در حال حاضر من عمیقاً در آن هستم کارگزار قدرت، جدیدترین انتخاب برای باشگاه کتاب من. فقط هیچ چیز مانند چاپ وجود ندارد.

تصویر سیاه و سفید با زاویه کم از رقصندگان باله در حال گرم شدن

عکس: Anna Jurkovska Imagery via Shutterstock

3. ورزش + رقص

از هشت سالگی تقریبا هر روز می رقصیدم. حرکت دادن بدنم به من کمک می کند تا به خودم متصل شوم و در لحظه حال حاضر شوم – من از امکانات و بدن سالم خود بسیار سپاسگزارم. پنج روز در هفته به کلاس های Barry’s Bootcamp می روم و هفته ای یک بار در کلاس رقص Moves دوستم Marisa Competello شرکت می کنم. آنجاست که احساس آزادی و تعلق پیدا می کنم. این همه سنین و همه سطوح است و فقط شادی خالص است. من هیچ وابستگی به نتیجه ندارم و واقعاً سعی می کنم رها کنم و خودم را در موسیقی و حرکت گم کنم.

طرح های پرتره سیاه روی کاغذ سفید که روی یک طبقه استودیو گذاشته شده است

عکس: کالین کینگ

4. دیدن هنر به صورت حضوری

من تقریباً در تمام موزه‌های شهر عضو هستم، از Met گرفته تا Noguchi، MoMA تا New Museum. من همچنین عضوی از جویس تئاتر هستم، که یک مکان اجرای رقص در چلسی است. من فکر می کنم به عنوان یک فرد خلاق واقعا مهم است که ببینیم هنرمندان دیگر در تمام رسانه ها چه می سازند. برخی از برجسته‌های اخیر: لی میشل در دختر خنده‌دار، رقص دوست خوبم اوا آلت در اجرای ABT Incubator، و نمایش مجسمه‌سازی لوسیو فونتانا در هاوزر و ویرث. من عاشق بازدید از استودیو با دوستانی مانند سرامیست ناتالی واینبرگر و دنی کاپلان هستم تا روند آنها را ببینم و جدیدترین ساخته های آنها را مستقیماً از کوره برای عکاسی بخرم. من حتی برای هنرمند جک سگلیک در حالی که پرتره مرا در استودیوی خود در ایست همپتون می کشید، نشسته ام. من سعی می کنم تعادل بین نگاه به هنرمندان مرده و معاصر را پیدا کنم.

مردی با پوست روشن با موهای تیره و دکمه آستین کوتاه راه راه، نوزادی با پوست روشن را در آغوش گرفته است.

عکس: کالین کینگ

5. عمو + پدرخوانده بودن

عمو شدن (دوبار) و اخیراً از من خواسته شده که برای پسر یکی از دوستانم پدرخوانده شوم، بیش از آنچه تصورش را می‌کردم خوشحالم کرد و نوع جدیدی از عشق را به من آموخت.

READ  دفتری در بلگراد که بازیگوشی + طراحی ژاپنی را ترکیب می کند

اثر کالین کینگ:

طراحی داخلی با کتاب و وزن کاغذ

MENU, Sentiment Paper Weight \ عکس: Rich Stapleton

فضای داخلی دکوراسیون داخلی

Beni, Obscura Collection \ عکس: Adrian Gaut

مردی با پوست روشن با موهای تیره که یک تی شرت سفید پوشیده و کتابی را جلویش گرفته است

عکس: کالین کینگ

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید