اکنون که در اواسط 30 سالگی هستم، بالاخره اولین دور از سبک های دوران کودکی خود را دوباره تجربه می کنم که محبوب هستند. برای من احساس وحشیانه ای است که مد Y2K در آن قرار دارد زیرا آن زمان حتی خوب نبود! اما فقط به این دلیل که لباس‌های ورزشی مخملی، گیره‌های پروانه‌ای و تی‌شرت‌های بزرگ بزرگ بازگشته‌اند، به این معنا نیست که یک شلوار جین کلاسیک و خوش‌پوش و ترکیبی از تی‌شرت سفید وجود ندارد. این همان احساسی است که من در مورد بیشتر گرایش‌ها دارم – آن‌ها دوره‌ای هستند و می‌توانند بسیار سرگرم‌کننده باشند (برای من نیز)، اما کلاسیک‌ها را صرفاً به این دلیل که لحظاتی را سپری می‌کنند، لغو نکنید. شما می توانید مشابهی بین آنچه در حال حاضر در مورد نقره و برنج اتفاق می افتد ترسیم کنید. احمقانه است که بگوییم برنج “خارج شده است”. هنوز همه جا هست اما از آنجایی که نقره/کروم و حتی نیکل صیقلی موجی از توجه را به خود جلب کرده‌اند، اجازه دهید تئوری‌های من در مورد چرایی را همراه با چند نمونه زیبا و برخی گزینه‌های قابل خرید در پایان مرور کنیم.

عکس توسط بتانی نوئرت | از: fdr chic – ترکیبی از سبک عتیقه، اواسط قرن و بوهمیایی

فکر می‌کنم اولین و بزرگترین دلیل این است که طلا برای سال‌ها حکمرانی کرده است و مردم چیزی تازه می‌خواهند. به همان اندازه که برنج زیبا است، طراحان اینجا هستند تا تلاش کنند و جان تازه ای به فضا بدهند و بازی با فلزات جدید یک راه نسبتا آسان برای انجام این کار است. به علاوه، بیایید خودمان را شوخی نکنیم، کروم ها و نقره ها نیز کلاسیک هستند! اینطور نیست که سخت افزار صورتی داغ در حال تسخیر باشد و برای 99 درصد از ما بسیار خطرناک است که در خانه های خود قرار دهیم. این یک گزینه سرگرم کننده و نسبتاً مطمئن برای ورود به آن است 🙂

ثانیاً، با توجه به آنچه که من در طول سال‌ها مشاهده کرده‌ام، بقیه جهان قدردانی بسیار بیشتری از نقره دارند. من احساس می‌کنم اکثر مواقعی که نقره را به روش‌های بسیار جالب و زیبایی دیده‌ام که از جایی خارج از کشور استفاده شده است. از این آشپزخانه فوق العاده زیبا در میلان ایتالیا استفاده کنید! بنابراین طبیعتاً مجبور بود بیشتر به سمت غرب حرکت کند. اگر بخواهیم انصاف داشته باشیم، اولین باری که ما این تجدید حیات نقره را نامیدیم در سال 2017 بود! حالا شش سال بعد برگشت عزیزم 🙂

من معمولاً آن حلقه بزرگ را روی دست دیگرم می بینم اما می خواستم آن را نشان دهم و برای گرفتن عکس به آن دست نیاز دارم:)

سپس آخرین نظریه در واقع توسط امیلی مطرح شد و من نمی توانستم باور کنم که به آن فکر نکرده بودم … مد، DUH. در حال حاضر نقره و کروم زیادی در مد وجود دارد. منظورم این است که Y2K همه چیز در مورد جواهرات نقره بود، بنابراین نباید شگفت‌انگیز باشد. فکر می‌کنم حتی یادم می‌آید که در آن زمان گفتم: «من هرگز یک دختر طلافروش نخواهم بود». SYKE. چند سال بعد از آن سوگند یاد کردم که برای همیشه عاشق جواهرات طلا باشم. اما بعد از اینکه امیلی گفت که من به دستانم نگاه کردم و فهمیدم که اکنون حلقه های نقره ای می پوشم، البته نه از روی عمد (الماسی مال پدربزرگم بود، من حلقه مربعی را از یک مغازه قدیمی در بروکلین خریدم و حلقه را خریدم. به طور موقت روی انگشت شست من قرار می گیرد از & سایر داستان ها). اوه، و این دستبند متعلق به Eden Hand Arts در کیپ کاد است که در ۱۴ سالگی با مادرم گرفتم (IYKYK:)).

READ  نه دوره درجه طراحی داخلی در دوره های Dezeen

بنابراین اینها دلایلی هستند که فکر می کنم کروم و نقره در حال حاضر داغ هستند، یا بهتر است بگوییم که احترام بسیار شایسته ای به دست آورده اند.

به عنوان یک دختر “فقط طلا” قبلی، این چراغ طبقه مدرسه زمانی که تازه وارد EHD شده بودم، دروازه من برای جذب کروم در طراحی بود. در سال 2017 برای امیلی فرستاده شد و به یاد دارم که احساس می‌کردم دچار بحران هویت شده‌ام. فقط خیلی دوستش داشتم من در واقع آنقدر لامپ را دوست داشتم که برای آخرین آپارتمانم نسخه طلایی آن را خواستم. من کروم را می خواستم اما طلا با طراحی کلی اتاق خیلی بهتر کار می کرد.

و اگرچه امیلی همیشه یک دختر برنجی خواهد بود (منظورم این است که این وبلاگ در ابتدا “گلبرگ برنجی” نام داشت:)) ​​بارها بوده که او نقره را انتخاب کرده است:

آشپزخانه پروژه پورتلند فقط مقدار کمی نقره دارد. او یک پرکننده قابلمه کرومی را انتخاب کرد زیرا می‌خواست با این محدوده مطابقت داشته باشد، اما سپس نیکل صیقلی را برای شیر سینک انتخاب کرد زیرا کمی گرم‌تر بود که با سخت‌افزار برنجی کمی بیشتر دوست داشت. این یک نمونه عالی از مخلوط کردن فلزات است 🙂

سپس در اینجا چند نمونه دیگر از کروم و سخت افزار نیکل جلا داده شده از پروژه پورتلند آورده شده است. خیلی خوب است که آن را تا این حد مرتفع می بینم نه چیزهای بی کیفیتی که در هر آپارتمانی که تا به حال زندگی می کردم داشته ام.

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: تصاحب بازسازی آشپزخانه کوچک velinda

در واقع، صحبت از اجاره، ولیندا مینی آشپزخانه واحد زیرزمین خانه اش را برای اجاره کننده خود طراحی کرد و این همان اجاره آشپزخانه رویایی خواهد بود! این روش درست انجام می شود. من نیکل ساتن را در این نمونه دوست دارم و با آبی کمرنگ خیره کننده است. این در واقع فقط در مورد این است که مطمئن شوید وقتی نقره را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که طرح کلی از نظر بصری خیلی سرد نمی شود. حداقل ما اینطوری احساس میکنیم 🙂

READ  فروشگاه Balenciaga برلین به معماری مدرنیستی شهر اشاره دارد

اکنون اجازه دهید برخی از پست‌های اینستاگرام را که ذخیره کرده‌ام مرور کنیم تا نمونه‌های واقعاً عالی از نحوه استفاده مردم از نقره در حال حاضر را به شما نشان دهم:

نسل جوان قطعا در Team Chrome هستند. مارکو زامورا را در نظر بگیرید. در حالی که او یک سری کامل در مورد نحوه اضافه کردن رنگ به اجاره آپارتمان خود انجام داده است، عشق او به لهجه های کروم خنک واضح است:) اما با تمام رنگ های فوق العاده ای که اضافه کرده است، کروم یک لهجه مورد استقبال و سرگرم کننده است. طلا یا برنج احساس خوبی نداشتند.

آجای گایوت همچنین بسیار عاشق لهجه های نقره ای و کروم و خانه جدیدش است! آیا آشپزخانه او را در پست ترندهای آشپزخانه چند هفته پیش دیدید؟ بنابراین در حالی که آجی پالت رنگی به مراتب خنثی تری را به مارکو ترجیح می دهد، دیوارهای برنزه و گرم او باعث می شود کل فضا خنک و رویایی شود.

تاسمین جانسون در حال حاضر یکی از طراحان مورد علاقه من است و استفاده عمدی او از نقره را در این اتاق نشیمن دوست دارم. این فقط دو لامپ بسیار خاص و یک لهجه روی میز قهوه است. فقط مقدار عالی که فضا را متحد می کند.

فکر نمی‌کنم اگر بخواهم آشپزخانه‌ای از جنس استنلس استیل را طراحی کنم، هرگز سراغ آشپزخانه‌ای از جنس استیل نخواهم رفت، اما من عاشق این آشپزخانه هستم. DGN Studio آنقدر که شاید به آن فکر کنم ترکیب فولاد و چوب طبیعی تضاد بسیار زیبایی دارد. من همچنین دوست دارم که چگونه دیوارکوب و پشت اسپلش تقریباً همان مواد هستند. اوه، باحاله

این مثال دیگری است که من را تا حد زیادی به سمت نقره ای می کشاند. من کاملاً عاشق این طراحی هستم.

و ببینید که آن نوار حوله ضخیم چقدر شیک و مدرن است. من را خوشحال و امیدوار می کند که تصمیم درستی گرفتم که به جای تلاش برای مخلوط کردن برنج در جایی که می توانستم، از سخت افزار نقره ای در حمام خود استفاده کنم. من فکر می کنم یک راه آسان برای اینکه فلزات نقره خیلی سرد به نظر نرسند (مانند خانه آجای) استفاده از مواد آلی است – رنگ آهک، چوب، کتان و غیره.

READ  Lizée-Hugot از چرم و فولاد لوله ای برای هدایت دهه 1970 در غذاخوری پاریس استفاده می کند

اما اگر این سبک شما نیست، لازم نیست خیلی «ارگانیک» باشید. ببین چطوری لورا هاجز از نقره در این مجموعه حمام خیره کننده استفاده شده است! با چوب روشن، همه چیز به زیبایی با هم ترکیب می شود.

در حال حاضر، در حالی که من نمونه‌های زیادی از نقره‌ها و کروم‌ها را در اتاق‌هایی با رنگ خنثی آورده‌ام، آنها نیز بسیار به فضاهای شاد و روشن تعلق دارند! این لامپ یک ستاره کامل در این اتاق جسور است. من شیفته این فروشگاه مفهومی طراحی در مکزیکو سیتی هستم، اورجیناریو. اگر روزی مجبور به دیدن آنها شوید، پشیمان نخواهید شد.

از طريق h&m

من مطمئن هستم که همه شما اکنون دیوانه وار در حال جستجوی خانه های خود برای یافتن مکان مناسب برای اضافه کردن کمی نقره هستید. برای کمک به شما پس از فهمیدن این موضوع، در اینجا لامپ های نقره ای و گزینه های دکور وجود دارد:)

1. TÄLLBYN | 2. دیوارکوب 3 سبک داکوتا نیکل | 3. چراغ رومیزی روکو | 4. ACKJA | 5. لامپ رومیزی ساده دامو | 6. دیوارکوب بلر

1. صندلی چرمی دزموند | 2. ست ابزار میله ای از جنس استنلس استیل پولیش کالمن با کاسه اسنک | 3. مجسمه سازی | 4. کشو کش انسل | 5. برج ذخیره سازی فولاد ضد زنگ پولیش آتنا | 6. میز کناری Fishburne | 7. باگبودا | 8. شمع گیر فلزی کوبا | 9. آینه کروم دیواری طراحی نیمه قرن

خب حالا چی فکر می کنید؟ آیا در حال حاضر مقدار زیادی نقره و کروم در خانه های خود دارید؟ آیا می خواهید برنج برای سال های آینده صحنه را به اشتراک بگذارد؟ آیا حاضرید به زودی حمام مهمان خانه امیلی را ببینید، جایی که ممکن است به یاد داشته باشید که او نیکل صیقلی را برای همه سخت افزارها انتخاب کرده است؟ بیا حرف بزنیم!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کیتلین هیگینز | استایل شده توسط امیلی بوزر | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: افشاگری که همه منتظرش بودیم! اتاق نشیمن Regency Deco عمدتاً صرفه جویی شده و پست مدرن کیتلین

دیدگاهتان را بنویسید