فیلمسازی در مورد ادغام فضا در درون مضامین روایی، لباس پوشیدن و یک داستان رنگی متفکرانه به اندازه تمرین خود معماری است. یکی از این شرکت‌ها که از این شباهت‌های سینمایی بیرون می‌آید، مستقر در نیویورک است استودیو دن دن که اخیراً خود را تکمیل کردند آپارتمان غرب پروژه مشرف به رودخانه شرقی در بروکلین، نیویورک. هر تصویر متفکرانه در این ترکیب مسکونی با استفاده از ترکیبی از رنگ‌های اندرسونی، زبان طراحی اسکاندیناویایی و بررسی دقیق مصنوعات شخصی از صاحبان خانه به‌منظور برانگیختن احساسات مختلف به صحنه می‌رود. از احساس آرامش در هنگام ورود، راحتی، کنجکاوی، هیجان و حتی تعلیق.

فضای اتاق نشیمن امروزی، دو ارتفاع با نیمکت، توکار و میز قهوه.

فضای اتاق نشیمن مدرن و دو ارتفاع با صندلی، کاناپه، توکار و میز قهوه.

کابینت های آشپزخانه در یک بلوط سبک، قفسه بندی و جزیره مرکزی.

کابینت های آشپزخانه در یک بلوط سبک، قفسه بندی و جزیره مرکزی.

این دو با هدایت JR و George Coffin – به ترتیب یک معمار و طراح صنعتی – مشتریان خود را تشویق می کنند تا فعالانه در فرآیند طراحی از همان ابتدا شرکت کنند. آنها می‌گویند: «ما مشتریان را از استفاده از وب‌سایت‌هایی که تمایل دارند همان نوع تصاویر الهام‌بخش را ارائه دهند، منصرف می‌کنیم. خیلی بهتر است که از فیلم، مد، هنر یا مواد پیدا شده به عنوان راهی برای ایجاد مفاهیم طراحی که شخصی تر هستند، الهام بگیرید. این نیز به نوبه خود یکی از چالش برانگیزترین اما پربارتر این فرآیند است.» رویکرد میان رشته ای آنها به ترجمه و درک مضامین به ظاهر پیچیده به ساختمان ها، پس زمینه ها و اشیاء زیبا کمک می کند.

فضای اتاق غذاخوری دو ارتفاع با لوستر و سرویس غذاخوری.

فضای اتاق غذاخوری دو ارتفاع با لوستر و سرویس غذاخوری.

این صحنه در بدو ورود ایجاد می‌شود، زیرا مهمانان توسط هنرمند مستقر در کوئینز، M. Hogeland، از مهمانان استقبال می‌کنند، و یک راه پله دنج که با سبزه‌های گرمسیری زیبا تزیین شده است که یادآور مجموعه‌های متحول کننده از اقتباس اندرسون است. داستان شگفت انگیز هنری شکر. سطح اصلی توسط دیوارهای سفید رنگ آمیزی شده با عناصر سیاه و رنگ های ملایم موجود در منسوجات، گل ها و هنرهای اضافی فرو رفته است. بلوط سفید مدرن به عنوان عنصر متحد کننده از طریق این فضای دو ارتفاع عمل می کند که در مرکز صحنه از دسته های گرد نرم و پوشش های جامد در آشپزخانه، تا لت های روی دیوار فرو رفته در اتاق نشیمن قرار دارد.

READ  شیرینی های محرک بصری شیرینی پز یونجی لی

سه تکه از روی یک دیوار قبل از راه پله است.

بالا رفتن از پلکان با هنر نساجی.

نگاه کردن به یک راهرو به سمت یک راه پله.  هنر در فضای دو ارتفاع قابل مشاهده است.

نورپردازی تخت و آویز بالای میز کنار تخت.

روشویی توکار.

پرده‌های دو طبقه و تاب تخم‌مرغی، فضای زندگی اصلی را با اشاره به مجموعه‌های دقیق کارگردان برجسته می‌کنند. اتاق با یک فرش دستباف بزرگ ترسیم شده است که به طور یکپارچه رنگ‌های روشن، چوب‌های گرم و اکسسوری‌های پاستلی را در گشتالت به هم می‌پیوندد. اتاق ناهارخوری که به همان اندازه چشمگیر است، با یک میز چوبی مشکی توسط آژانس Klein، صندلی مکمل، و یک اثر هنری هندسی بزرگ در مرکز میز با یک لوستر گیرا که از ارتفاع 18 فوتی آویزان شده است، مبله شده است.

یک راهرو صورتی منتهی به یک اتاق باز.

دید به اتاق خواب با تخت.

تخت خواب، میز خواب و هنر آویزان.

میز منحنی توکار با صندلی.

میز رومیزی توکار، منحنی خط.

مهمانان از پلکان ورودی به پل سطح دوم با خطوط دید در راهروی طولانی و رنگارنگ بالا می روند. درست در پشت یک اتاق خواب اصلی خصوصی تر است در حالی که مسیر رو به جلو با مجموعه ای از اقدامات فضایی در حال افزایش ساخته می شود. مانند شخصیت های فیلم، اتاق خواب های اضافی ویژگی های پر جنب و جوشی را نشان می دهند که با مبلمان و فرش های بلوط سفید مدرن طراحی و تولید شده توسط Studio Den Den متعادل شده است. مهمانان در تعلیق هستند تا زمانی که با یک اتاق رسانه ای مفهومی جسورانه و باز که خطوط افق رویایی را تداعی می کند به پایان برسد. شهر سیارکی از میان دیوارهای صورتی و فرش غروب خورشید.

اتاق کودک با تخت و اسباب بازی.

میز تعویض و نقاشی دیواری بالای صندلی گهواره ای در اتاق کودک.

پدرم یک تدوینگر فیلم برنده جایزه امی بود. بنابراین بسیاری از طرز فکر من در مورد طراحی داخلی در انتقال بین فضاها و نحوه حرکت دوربین از قاب به فریم است. «راهروی طبقه بالا تمرکز بزرگی برای ما بود. ما می‌خواستیم بین یک نمای قاب‌بندی‌شده از خط افق منهتن، با پرده‌هایی از کف تا سقف – تقریباً مانند یک مجموعه تئاتر، از یک راهرو رنگارنگ به یک اتاق فیلم صمیمی منتقل شویم. دنبال کردن یک شخصیت در یک راهرو طولانی می تواند به شدت خسته کننده باشد یا می تواند با جنب و جوش و تعلیق اشباع شود.

READ  همه چیزهایی که برای سفر با حیوانات خانگی خود در این تابستان نیاز دارید

یک راهرو صورتی که یک گیاه را آشکار می کند.

یک اتاق رسانه ای صورتی با مبل، صندلی، میز قهوه و تلویزیون.

آثار هنری متنوع، چوب‌های طبیعی، لوازم جانبی انسان‌نما، و رنگ‌های بازیگوش – از جمله رنگ‌های کلی ورسلر از Farrow & Ball و دیوارپوش‌های سفارشی اثیری توسط Calico Wallpaper – این حجم 2100 فوت مربعی را به تئاتری باورنکردنی برای زندگی تبدیل می‌کند. فین

برای دیدن کارهای بیشتر استودیو دن دن به ادامه مطلب مراجعه کنید StudioDenDen.com.

عکاسی توسط JR Coffin از Studio Den Den.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که قبلاً به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis مشارکت داشت، اکنون به عنوان مدیر مدیر تیم Design Milk خدمت می کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید